Clicky

Vaikų kambario baldai

Aktyvūs filtrai

---

Planuojate įrengti naują kambarį mažyliui, ar rekonstruoti mažamečio gyvenamąją erdvę į jaukų, komfortišką, stilingą ir funkcionalų paauglio kambarį? Mūsų siūlomi vaikų kambario baldai (lovos, spintos, komodos, stalai, lentynos ir kt.) gali padėti sukurti svajonių kambarį Jūsų mažajai princesei ar herojui, kupiną linksmų žaidimų ir jaukaus nakties miego. O stilingai ir komfortiškai įrengtas kambarys paaugliui leis susikaupti besimokant, tobulėti ir kokybiškai ilsėtis. Kuriant vaiko kambario interjerą svarbu apgalvoti, kad ši erdvė būtų skatinanti mokytis bei puoselėjanti kūrybiškumą, vaizduotę.

---

Įvairaus amžiaus vaikų poreikiai skirtingi. Ikimokyklinukams kambario erdvė – tai spalvinga kasdienių žaidimų aikštelė bei saldaus miego karalystė. Lova – centrinis kambario elementas, turėtų būti atidžiai parenkamas pilnaverčiam besivystančio vaiko poilsiui. Taip pat vertėtų nepamiršti, jog tai vieta, kurią neretai lydės chaosas ir netvarka. Būtent dėl to gerai išplanuotas kambarys bei pritaikyti baldai padės ne tik skatinti ir mokyti vaiką tvarkos bet ir pačiam vaikui bus lengviau ir paprasčiau palaikyti tvarką kambaryje. Tam padės kokybiškos, vaiko ūgiui pritaikytos spintos, komodos, lentynos rūbams ir žaislams laikyti.

---

Natūralu, jog bėgant laikui poreikiai keičiasi, todėl vaikui bręstant, tėvams tenka keisti ar koreguoti kambario erdvę. Mokyklinio amžiaus vaiko kambaryje kokybiškas stalas ir kėdė yra itin svarbūs. Kompiuterio, ar rašomieji stalai su funkcionalia ir patogia erdve mokymuisi bei stalčiais, spintelėmis ar lentynomis vaiko reikmėms laikyti, turėtų būti tinkamo aukščio. Kėdės – patogios, padedančios išsaugoti taisyklingą laikyseną besimokant.

---

Paauglystė – tai metas, kai norima daugiau erdvės ir privatumo. Jei kambario parametrai leidžia, galima įrengti bendravimo erdvę su sofa ar foteliais, kuri būtų patogi laisvalaikiui su draugais.

Mūsų siūlomi vaikų ar jaunuolio baldų komplektai, atitinkantys amžiaus poreikius – spalvingas ir linksmas kambario dizainas mažiesiems ir stilingas bei patogus kambarys paaugliams – išties puikus pasirinkimas.

---

BALDURAMA siūlo vaikų kambario baldus pasižyminčius saugumu, kokybe bei komfortu – viskuo, kas svarbiausia tėvams, besirūpinantiems savo vaikų gerove, sveikata bei puikia nuotaika. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password