Clicky

Miegamojo baldai

Aktyvūs filtrai

---

Miegamasis – tai jauki, atpalaiduojanti ir raminanti poilsio sala mūsų namuose. Čia nutolsta ir nublanksta visi dienos rūpesčiai. Todėl miegamojo baldai svarbūs ne tik kokybiškam mūsų miegui bet ir gerai nuotaikai bei savijautai palaikyti. Įsirenkite šį kambarį pasikliaudami savo nuojauta, padėsiančia sukurti atokvėpio kampelį, kuriame pasikrausite energijos rytojui, atgausite jėgas ir įveiksite nuovargį.

---

Miegas – gyvybiškai svarbus mūsų fizinei ir emocinei būklei. O miego kokybė turi įtakos mūsų santykiams, nuotaikai, darbingumui ir sveikatai. Todėl renkantis baldus tenka atsakingai apsvarstyti savo poreikius, norus, erdvės specifiką. Juk lovą, čiužinys, spinta, komoda, staliukai ir kiti miegamojo baldai – tai investiciją, padedanti sukurti harmoningą erdvę, teikiančia Jums kokybišką poilsį.

Pilnavertis poilsis – tai produktyvios būsimos dienos garantas. Tam itin svarbus centrinis kambario elementas – kokybiška miegamojo lova su čiužiniu. Pas mus rasite įvairaus stiliaus lovų: nuo modernių iki unikalaus charakterio, natūralios medienos klasikinių pasirinkimų. Siūlome platų išmatavimų, spalvų gamos ir audinių (gobelenas, eko oda) spektrą.

---

Iš aukščiausios kokybės medžiagų pagaminti įvairaus storio bei kietumo čiužiniai leis pasinerti į saldžiausius sapnus, o ryte prabusti pailsėjusiems ir žvaliems. Siekiant šioje privačioje erdvėje sukurti tvarkos pojūtį, verta apsvarstyti ir patogią bei funkcionalią rūbų, daiktų laikymo vietą. Spintos, komodos, naktinės spintelės, ar staliukai pasitarnaus atlikdami savo funkcijas bei išbaigdami kambario interjerą.

---

Taip pat siūlome galimybę įsigyti baldų komplektų derinius. O neatrandantiems unikalaus ir savito stiliaus mūsų asortimente, siūlome nestandartinius baldus, kuriuos pagal Jūsų projektą ir norus sukurs kvalifikuoti projektuotojai ir dizaineriai.

---

Ilgametė patirtis baldų gamybos srityje užtikrina aukštą kokybę už prieinamą kainą, o geri klientų atsiliepimai džiugina mus motyvuodami dirbti Jūsų naudai.

Linkime, jog mūsų baldai sukurtų Jūsų namuose harmoningą aplinką, o jų fukcionalumas bei dizainas džiugintų Jus kiekvieną dieną.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password