Clicky

Kolekcijos

Aktyvūs filtrai

---

Siekiant sukurti bendrą visų namų interjero dizainą ir proporcingą stilistinę visumą, tenka įdėti daug pastangų: atrasti mums tinkamus baldų derinius, formas, dizainą, spalvas, medžiagas, furnitūrą. Formuojant būsto erdves ir apstatant jas baldais gana sudėtinga išlaikyti vientisumo ir bendrumo, stiliaus prasme, jausmą. Be to, ne kiekvienas iš mūsų turi laiko, noro, ar pakankamai išlavintą stiliaus pojūtį – būtinų kuriant skoningą ir harmoningą namų interjero kompoziciją.

---

BALDURAMA siūlo puikią išeitį – itin kokybiškas, stilingas ir funkcionalias baldų kolekcijas Jūsų namams. Šio pasirinkimo privalumas – iš gausybės suderintų, bendro dizaino, spalvų spektro, medžiagų ir furnitūros baldų įvairovės, galėsite pasirinkti būtent tuos, kurių reikia Jūsų namams: viską nuo kavos staliukų iki spintų ar lovų. Šiuo atveju nereikės nerimauti, ar pasirinkti baldai pakankamai derės tarpusavyje ir sukurs jaukumo ir stiliaus pusiausvyrą – tai garantuota renkantis kolekcijas.

---

BALDURAMA.lt internetiniame puslapyje rasite plačią kolekcijų pasiūlą: elegantiškų klasikinių, minimalistinių, ar modernių įvairaus dizaino, formų ir spalvų gamos gaminių. Kolekcijų derinius siūlome susikomplektuoti pagal poreikį įvairioms erdvėms – turime baldų Jūsų svetainei, miegamajam, valgomajam, prieškambariui ir vaikų kambariams. Pasirinkę kolekcijas, be itin didelių pastangų sukursite harmoningą stilistinę visumą ir darnų interjero balansą - jaukius ir stilingus namus, kuriuose malonu gyventi.

---

Ilgametė patirtis baldų gamybos srityje užtikrina aukštą prekių kokybę palankiomis kainomis. Siekdami sudaryti sąlygas visiems įsigyti norimus baldus teikiame pirkimo išsimokėtinai paslaugą: sudarome galimybę pasirinkti sutarties termino trukmę, pradinio įnašo dydį bei pirmosios įmokos atidėjimo paslaugą. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime optimaliausią pasiūlymą Jūsų namams.

---

Nusprendus įsigyti kolekcijų derinius Jūs investuojate į kokybišką, patvarią, ir ilgaamžę prekę, padėsiančią sukurti harmoningą, kasdien džiuginsiantį Jus ir Jūsų šeimą, interjerą.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password