Clicky

Svetainės baldai

Minkšti svetainės kampai

Minkšti kampai – vieni iš pagrindinių svetainės baldų, ant kurių praleidžiama daugiausiai laisvo laiko. Svarbu, kad...

Aktyvūs filtrai

---

Svetainė – tai itin visapusiška erdvė namuose, kurioje praleidžiame didžiąją savo laisvalaikio dalį. Čia mes atsipalaiduojame po sunkios ir įtemptos dienos, atgauname jėgas, mėgaujamės jaukiais šeimos vakarais, bendraujame su vaikais, šnekučiuojamės su draugais, neretai švenčiame svarbiausias šventes. Dėl minėtų priežasčių labai svarbu, jog šis kambarys būtų itin funkcionalus, patogus, o atmosfera jame – jauki, maloni ir įkvepianti.

---

BALDURAMA siūlo stilingus ir komfortiškus baldus jūsų jaukioms svetainėms: nuo sofų lovų, sekcijų, stalų iki televizoriaus staliukų, fotelių ir lentynų. Galime patenkinti kiekvieno, tiek klasikinio, tiek minimalistinio bei modernaus stiliaus gerbėjo norus. Platus ne tik stiliaus, bet ir medžiagų asortimentas: gausi ne tik spalvų, bet ir formų gama, tinkanti Jūsų išrankiam skoniui, todėl nesunkiai išsirinksite tai, ko ieškote savo unikalių namų interjerui.

---

Dėl itin plačių pasirinkimo galimybių pirmiausia rekomenduojame įvertinti ir apsvarstyti erdvės, kurią norite užpildyti, specifiką. Siekdami tinkamai išnaudoti didelių ir atvirų kambarių erdvę, galime ją apstatyti didesnių gabaritų baldais, tuo tarpu mažą kambarį jie užgožtų ir perpildytų, tapdami mažiau praktiškais bei mažiau funkcionaliais. Taip pat būtina atsižvelgti į galimą baldų išdėstymo planą ir derinimo principus. Centriniai interjero komponentai (sekcijos, sofos, stalai) papildomi lentynomis, komodomis, televizoriaus staliukais ir kitais elementais, sudaro darnią visumą. Atsižvelgiant į svetainės parametrus, spalvų dermę, tinkamai parinkti baldai padės sukurti proporcingą vietovę bei džiuginančią komfortišką atmosferą.

---

Norintiems pabrėžti individualumą ir savitumą, siūloma galimybė užsisakyti išskirtinius, nestandartinius baldus. Juos suprojektuos ir pagamins savo darbą išmanantys aukštos kvalifikacijos specialistai.

---

Vieta, kurioje gyvename, atspindi mūsų asmenybę, charakterį, polinkius, palaiko mūsų psichologinę būseną bei nuotaiką, todėl įsirengti svetainę, išsirinkti baldus yra tikrai sudėtinga ir kartu atsakinga užduotis. BALDURAMA patenkins pačių įnoringiausių klientų, siekiančių įgyvendinti savo svajones, poreikius ir padės sukurti ypatingą, unikalią namų erdvę.

Susisiekite su mumis ir tai mes įgyvendinsime drauge.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password