Clicky

Vonios kambario baldai

Aktyvūs filtrai

---

Šiuolaikiniame, nuolat skubančiame, pasaulyje žmogui svarbu gebėti sustoti, nurimti, atsipalaiduoti, valdyti stresą. Vonios kambarys – tai asmeninė poilsio erdvė, kur atgauname jėgas, atsipalaiduojame, pamirštame visus rūpesčius, stresą, įtampą ir pasisemiame energijos naujai dienai. Jei ši asmeninė ramybės oazė nebus tinkamai išplanuota ir apstatyta patogiais baldais, tuomet mūsų poilsis bus ne toks malonus ir komfortiškas. BALDURAMA siūlo vonios kambario baldų komplektus, kurie pagyvins Jūsų vonios interjerą bei suteiks jam žavesio.

---

Kokybė, dizainas ir funkcionalumas – labiausiai vertinamos vonios kambario baldų savybės. BALDURAMA.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų vonios baldų komplektų asortimentą: nuo klasikinių, pasižyminčių elegancija, itin stilingų, iki šiuolaikiškų, modernių, ar itin novatoriškų įvairaus dizaino gaminių. Platus spalvų spektras tenkina skirtingų poreikių pirkėjų norus: savą atspalvį atras tiek ramių pastelinių, tiek ryškių, sodrių tonų gerbėjai, o dvispalviai deriniai padės formuoti skoningą Jūsų namų vonios atmosferą.

---

Komplektų sudėties ir matmenų gausa suteikia galimybę įvairaus išplanavimo bei dydžio erdvės savininkams rasti tinkamą variantą. Deriniai, komplektuojami iš spintelių su lentynėlėmis ar stalčiais, praktiškai išnaudodami erdvę, tampa patogiomis vonios reikmenų, kosmetikos laikymo vietomis. Kartu galima įsigyti ir deriniams pritaikytus praustuvus. Veidrodžiai, esantys komplekte kartu su spintele, ar be jos, padės sukurti erdvumo pojūtį ir įnešti daugiau šviesos, būtinos jaukiai ir maloniai atmosferai.

---

Patrauklios gaminių kainos ir aukšta kokybė – tai ilgametės patirties baldų gamybos srityje rezultatas. BALDURAMA, vertindama savo klientus, teikia palankias sąlygas planuojantiems pirkti išsimokėtinai.

---

Neatradusiems trokštamų vonios kambario baldų mūsų pasiūloje, rekomenduojame nestandartinius baldus, pritaikomus išskirtinio išplanavimo, dydžio ir formos erdvei. Jums patars kvalifikuoti specialistai ir kartu rasime tinkamiausią sprendimą Jūsų namams.

---

Sukurkite malonią ir jaukią asmeninės ramybės ir poilsio oazės atmosferą savo mintyse, o BALDURAMA padės ją įgyvendinti.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password