Clicky

Prieškambario baldai

Aktyvūs filtrai

---

Prieškambaris – tai erdvė, pirmoji mus pasitinkanti, kai sugrįžtame po ilgos ir sunkios darbo dienos bei paskutinioji mus išlydinti kiekvieną rytą. Dar daugiau: prieškambaris sukuria pirmąjį įspūdį apie namus, kurį patiria juos aplankę svečiai. Dėl šių priežasčių prieškambario baldai turi būti kruopščiai parenkami ir derinami taip, kad padėtų sukurti jaukią, stilingą ir patogią aplinką bei paliktų malonų įspūdį mūsų namų lankytojams.

---

Pirmiausia turėtume įsigilinti į praktinius prieškambario apstatymo baldais aspektus: atsižvelgti į erdvės parametrus ir bendrą būsto interjerą. Plačiam ir erdviam prieškambariui puikiai pasitarnaus nemaža ir itin talpi spinta, kurioje pakaks vietos viršutiniams rūbams, skėčiams, batams ir kitiems daiktams. Jei erdvė mūsų neriboja ir galime skirti atskirą talpyklą batams, tuomet batų dėžės – itin geras pasirinkimas, leisiantis tvarkingai laikyti avalynę ir neužgriozdinti ja visų prieškambario grindų. Batų dėžių ar komodų paviršius puikiai tinka laikyti ar trumpam pasidėti svarbius daiktus: rankines, dokumentus, raktus. Tačiau, patrauklu yra šias plokštumas papuošti interjero detalėmis, kuriančiomis jaukią ir stilingą prieškambario atmosferą.

---

Neretai prieškambario erdvė būna nedidelė, todėl svarbu išradingai bei tinkamai išnaudoti vietą ir vizualiai ją praplėsti. Funkcionali, negili spinta talpina pagrindinius lauko rūbus, o tinkamas veidrodžių ir apšvietimo derinimas ne tik atlieka pagrindines funkcijas, bet ir sukuria vizualiai didesnę erdvę.

---

BALDURAMA Jūsų namams siūlo platų kokybiškų, stilingų bei funkcionalių prieškambario baldų (spintų, komodų, batų dėžių, baldų komplektų) pasirinkimą. Jei mūsų internetinėje parduotuvėje neatradote tinkamų baldų savo prieškambariui, rekomenduojame nestandartinius, puikios kokybės gaminius, kuriuos pagal Jūsų projektą sukurs aukštos kvalifikacijos specialistai.

---

Viliamės, jog BALDURAMOS baldai Jums padės teisingai bei kūrybiškai išplanuoti ir apstatyti prieškambario erdvę, trykštančią jaukumu, stilingumu ir komfortu. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password