Straipsniai

Priežastys, dėl kurių verta rinktis "Baldurama"

Jau ne vienerius metus  sėkmingai vykdome savo veiklą ir tai darome su entuziazmu ir nuoširdumu. Tačiau tai – tikrai ne vienintelės priežastys, kodėl turėtumėte rinktis mūsų įmonės produkciją:  priežasčių yra gerokai daugiau ir kviečiame su jomis susipažinti.

Ilgametė patirtis baldų prekyboje

Ilgus metus vykdome savo veiklą ir visada stengiamės siekti tik pačių geriausių rezultatų. Būtent per šiuos metus išmokome suprasti, ko iš tiesų reikia mūsų klientui, tad gebame išklausyti bei pasiūlyti tai, ko iš tiesų reikia jūsų namams, darbovietei ar bet kurios kitos paskirties patalpai.

Nemokami patarimai

Mums  svarbu ne tik parduoti – mums svarbu patarti, suteikti žinių, kurias galėtumėte pritaikyti kasdienybėje ir iš to gauti dar daugiau naudos. Būtent todėl mes orientuojamės ne tik į pardavimo procesą –  mums svarbu, kad apsilankę mūsų salonuose žmonės gautų  naudingų žinių, atsakymų į jiems rūpimus klausimus. Mielai pakonsultuosime, koks baldas labiausiai tinka jūsų namams ar darbovietei konkrečioje situacijoje, o taip pat suteiksite žinių, kaip jį prižiūrėti, kad naujasis pirkinys  tarnautų ilgai bei džiugintų jūsų akis. Visi  mūsų patarimai – profesionalūs, išsamūs, ir, savaime suprantama, nemokami.

Dirbame tik su stambiais bei garsiais baldų gamintojais

Dar viena priežastis, kodėl verta rinktis būtent mūsų įmonę yra ta, jog mes dirbame tik su stambiais ir garsiais baldų gamintojais. Būtent dėl šių priežasčių jums  siūlome tik tvirtus, patikimus, saugius, funkcionalius,  lengvai prižiūrimus, ir savaime suprantama, puikiai atrodančius baldus. Kiekvienas baldų gamintojas, su kuriuo bendradarbiaujame, kelia ypač aukštus kriterijus gaminamai produkcijai. Baldų gamybai yra naudojamos tik kokybiškos, saugios, standartus atitinkančios medžiagos, o pats gamybos procesas vyksta pasitelkiant naujausias technologijas. Šiam procesui vadovauja ir  jį vykdo tik savo darbą puikiai išmanantys profesionalai. Puikaus rezultato pro akis nepraleidžia vartotojai – nemaža dalis baldų įvertinta apdovanojimais, sulaukia daugybės ypač teigiamų atsiliepimų. Maža to, taip pat galime pasiūlyti įvairios paskirties baldų – skirtų jūsų virtuvei, svetainei, miegamajam, vaikų kambariui, prieškambariui, voniai ar biurui.

Nuolat atnaujiname prekių asortimentą

Šiandien, kai gyvename pasaulyje, kuriame viskas taip greitai keičiasi, naujovių poreikis yra dar  didesnis. To nepamiršome ir mes – nors mūsų siūlomų prekių asortimentas labai platus (vienu metu siūlome rinktis maždaug iš kelių šimtų prekių), pastarąjį nuolat atnaujiname papildydami naujienomis – dar funkcionalesniais, dar kokybiškesniais, dar gražesniais baldais, skirtais jūsų namams ar biurui.

Daug pasirinkimų mėgstantiems konkrečią tematiką

Kuomet ruošiamasi apstatyti namus ar darbovietę baldais, neretai pirmenybė yra skiriama tos tematikos baldams, .y., baldams, kurie priklauso tai pačiai tematika. Ir jūs esate vienas iš tų, kurie skiria pirmenybę tam tikros tematikos baldams? Tuomet tikrai nepasigalėsite nusprendę kreiptis į mūsų įmonę – pasiūlysime išsirinkti baldų  iš plataus kolekcijų asortimento. Jūsų laukia Alcamo, Beluno, Caracas, Morano, Princessa, Tre, Vievien, Daimont, Ametyst, Alba, Ringo, Malaga, Palazzo, Targa, Velvet, Zafir, Smar kolekcijų baldai. Kiekvienos iš jų gaminiai pasižymi tam tikromis savybėmis, savitu stiliumi ir puikiai tiks tuo atveju, jei vieną ar kitą namų patalpą norite apstatyti tarpusavyje ypač derančiais baldais. Maža to, sprendimas įsigyti visą kolekciją, padės sutaupyti i nemažai laiko – nebereikės ieškoti kitų baldų.

Mums svarbus kiekvieno kliento pageidavimas

Neretai yra sakoma, kad kiekvienas žmogus – individualybė, tad, nieko keista, kodėl nuomonės išsiskiria kalbant įvairiomis temomis. Namų įrengimas bei jų apstatymas – taip pat ne išimtis: nesuku pastebėti, kad tai, kas patinka vienam, nebūtinai bus gražu kitam žmogui; o  baldas, kuris jums atrodo pats patogiausias, nebūtinai tokiu  atrodys jūsų aplinkiniams. Išvada viena – būtent dėl šių priežasčių kiekvienas žmogus turi savo nuomonę apie tai, koks turėtų baldas, galintis rasti savo vietą jo namuose ar biure. Mums labai svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas. Ši užduotis bus įgyvendinta tik tuo atveju,  jei kiekvienas žmogus ras sau  gražiausią, patogiausią, labiausiai tinkantį baldą. Būtent tokią galimybę ir suteikiame -  galime pasiūlyti  nestandartinių baldų, kurie bus pagaminti pagal konkrečius jūsų nurodymus. Visai nesvarbu, kokie  yra jūsų svajonių baldai – jums telieka tik pranešti apie tai mums.

Palankios baldų kainos

Visi, kurie planuoja  pirkti vienokį ar kitokį pirkinį, neretai jam kelia daug kriterijų, o vienas iš jų – pageidavimas įsigyti reikalingą daiktą už patrauklią kainą. Tokį jūsų lūkestį pateisinsime mes – siūlome ypač patrauklias kainas. Maža to, neretai siūlome ir ypač karštų pasiūlymų – galimybių įsigyti vieną ar kitą baldą, ar net visą komplektą už  dar mažesnę nei įprastai kainą.

Operatyvus aptarnavimas bei pristatymas

Ko gero, net nereikia sakyti – ir taip aišku, kad visi, kurie dar tik įrengia savo namus ar biurą, su didžiausiu nekantrumu laukia tos minutės, kuomet bus galima įsikelti į naujas patalpas. Tačiau tam, kad tai įvyktų kaip įmanoma greičiau, operatyvumas yra būtinas visuose procesuose, įskaitant ir baldų užsakymą bei atvežimą. Būtent todėl suprasdami jūsų norą kuo greičiau turėti naujus baldus savo namuose ar biure, siūlome jums ypač operatyvų  aptarnavimą bei pristatymą. Maža to, jūsų patogumui prekes pristatysime  į bet kurį  šalies kampelį už papildomą nedidelį mokestį. Tai reiškia dar keletą puikių privalumų jūsų atžvilgiu: jums nereikės švaistyti nei savo jėgų, nei savo laiko: viskas, ką turite padaryti, tai  - tik išsirinkti baldus ir nurodyti adresą.

2 metų garantija

Sakoma,   klientų pasitikėjimas iš auga dar labiau tuomet, kai  prekėms arba paslaugoms suteikiama garantija. Ne išimtis ir mes – kiekvienai prekei, kurią įsigysite pas mus, suteiksime net 24 mėnesių garantiją.

Ilgametė patirtis baldų prekyboje, nemokami patarimai, stambių bei garsių baldų gamintojų produkcija, nuolat atnaujinamas  prekių asortimentas, galimybė rinktis kolekcinius arba nestandartinius baldus, palankios kainos, operatyvus  patarnavimas bei pristatymas bei 24 mėnesių garantija kiekvienai prekei – tai priežastys, dėl kurių turėtumėte teikti pirmenybę mums.

Strapsnio komentarai

Komentarų nėra

Jūsų komentaras

Atsiliepimai

Jūsų vardas:

Jūsų el. paštas:

Jūsų telefonas:

Klausimas:

Uždaryti

Klauskite