Straipsniai

Ką reikia žinoti apie medžiagas, iš kurių pagaminti mūsų siūlomi baldai?

Kuo daugiau žinosite apie mūsų siūlomą produkciją, tuo geriau – lengviau bus priimti sprendimą, koks baldas ar daiktas turėtų  atsirasti namuose, ofise ar bet kurioje kitoje jums priklausančioje patalpoje. Vienas iš akcentų, apie kurį reikia žinoti, kalbant apie mūsų siūlomą įsigyti produkciją, yra medžiagos. Taigi, kviečiame sužinoti, kokios medžiagos yra naudojamos baldų, kuriuos siūlome įsigyti, gamyboje. Žinant svarbiausias šių medžiagų savybes, bus paprasčiau nuspręsti, kuriam baldui teikti pirmenybę, maža to, turėdami žinių, kaip tinkamai prižiūrėti baldą, užtikrinsite visapusišką jo priežiūrą bei prailginsite tarnavimo laiką.

Ąžuolas

Viena brangiausių medžiagų. Vis dėlto, aukštą šios žaliavos kainą atperka ilgas sąrašas puikių savybių. Tai – ilgaamžiškumas, atsparumus išorės veiksniams, masyvumas, tvirtumas, puiki išvaizda, sudaromas prabangos įspūdį. Ąžuoliniai baldai idealiai tinka tiek namams, tiek biurui, natūralumą, jaukumą bei ekologiją vertinantiems žmonėms. Švaros palaikymui tinka įprastos valymo priemonės. Paviršius gali būti dekoruojamas dažais arba laku.

Ąžuolo faneruotė

Ąžuolo faneruotė – pigesnis pasirinkimas nei ąžuolo mediena, tačiau taip pat pasižymi puikia išvaizda, saugumu, bei patikimumu. Paviršius gali būti dekoruojamas dažais arba laku. Baldui suteikia lengvumo, sukuria elegancijos įspūdį.

Kokoso sluoksnis

Dalis čiužinių, kuriuos siūlome įsigyti jūsų kokybiškam miegui, yra užpildyti kokoso plaušu. Čiužiniai, kurie yra užpildyti šia medžiaga, ypač higieniški bei ilgai tarnaujantys, tačiau kur kas dėmesį reikėtų atkreipti į kitas jų savybes: kokoso plaušo sluoksniu užpildyti čiužiniai yra natūralūs bei ekologiški, negalintys sukelti alerginės reakcijos. Būtent dėl šios priežasties tai yra idealus pasirinkimas žmonėms, kenčiantiems nuo įvairiausių alergijų, sergantiems kvėpavimo takų ligomis. Sveria ypač nedaug, tad juos labai patogu transportuoti iš vienos vietos į kitą. Čiužiniai su kokosų plaušo sluoksniu pasižymi ir puikiomis ventiliacinėmis savybėmis, tad sukuriamas idealus mikroklimatas.

Stiklas

Dalis baldų yra visiškai arba dalinai pagaminti iš stiklo. Pastarasis suteikia lengvumo bei puošnumo, sukuria elegancijos įspūdį.

Silikoninis užpildas

Silikoninis užpildas vienas kai kurių mūsų siūlomų įsigyti pagalvėlių komponentų. Bene  svarbiausias šio užpildo privalumas ra tas, jog net praėjus daug laiko  nesukrenta, tad pagalvėlė išlaiko savo pirminę  išvaizdą, išlieka patogia.

Metalas

Dalis mūsų siūlomų baldų turi iš metalo pagamintas kojeles, rankenėles, groteles ar kitas detales. Pastarosios – ypač tvirtos, patikimos saugios, suteikia baldui stabilumo bei puošnumo, idealus pasirinkimas mėgstantiems klasikinį stilių.

Lateksas

Dalis mūsų siūlomų įsigyti  pagalvėlių yra praturtintos lateksu. Ši medžiaga suteikia pagalvėlėms lankstumo bei gebėjimo prisitaikyti prie jūsų kūno linijų, tad  miegas ant tokios pagalvės bus ypač kokybiškas.

Beržas

Beržo mediena yra ypač kieta, todėl ją ypač sunku apdoroti, tačiau būtent dėl šios priežasties iš beržo pagaminti baldai pasižymi puikiomis savybėmis – yra ypač patvarūs bei ilgaamžiai. Nepaisant tvirtumo bei kietumo, reikia akcentuoti ir tai, kad beržo mediena yra rievėta bei banguota, tad  pasižymi puikiai išvaizda. Būtent todėl iš beržo pagaminti baldai atrodo ypač patraukliai, nors papildomai galima dekoruoti laku arba dažais.

Žalvaris

Žalvaris – įvairių metalų lydinys, o iš jo pagamintos detalės suteikia baldams puošnumo, išskirtinumo. Idealiai tinka klasikinio stiliaus baldams puošti.

Bukas

Prabangus pasirinkimas, pasižymi didele spalvų palete, o taip pat ir kitomis savybėmis: tvirtumu, elegancija, paprasta priežiūra. Iš buko pagaminti baldai puikiai tiks tiek namams, tiek ofisui, o plati spalvų paletė leis atrasti  baldą, labiausiai derantį prie spalvų gamos, esančios jūsų namuose ar ofise.

Porolonas

Porolonas – ypač  dažnai naudojama medžiaga čiužinių gamyboje, todėl nieko keista, kad būtent iš jo yra pagaminta ir labai didelė dalis čiužinių, kuriuos siūlome jums įsigyti. Šis komponentas suteikia gaminiams minkštumo, tvirtumo, stabilumo, elastingumo. Būtent todėl ant poroloninio čiužinio pailsėsite ypač kokybiškai. Vienintelis trūkumas, kurį galima pasakyti kalbant apie šią  medžiagą yra tas, jog pasižymi minimaliu oro pralaidumu. Vis dėlto, šią problemą puikiai išsprendžia tai, kad čiužinių gamyboje paprastai yra naudojamas ne tik porolonas, bet ir kitos medžiagos, turinčios didesnį oro pralaidumą.

Plastikas

Lengvas, tačiau stabilus, savo sudėtyje turintis daug komponentų, tačiau saugus naudoti – taip galima apibūdinti plastiką. Būtent dėl šių puikių savybių plastikas gausiai naudojamas ir baldų gamyboje. Iš jo pagaminti baldai idealiai tinka modernus stiliaus namams arba ofisams. Maža to, turi ir dar vieną puikų privalumą -  yra šiek tiek pigesni nei mediniai, odiniai ar metaliniai baldai.

LED apšvietimas

Mūsų siūlomos lentynos, sekcijos, spintos gali turėti LED apšvietimą. Tai – ypač inovatyvus pasirinkimas, puikiai tiksiantis tiek klasikiniam, tiek moderniam stiliui, tiek namams, tiek biurui. Baldas su LED apšvietimu, atrodo dar patraukliau bei įspūdingiau, suteikia jaukumo, paslaptingumo bei puošnumo bet kuriai namų patalpai.

Aliuminis

Lengvas, minkštas, kalus, tąsus, plastiškas – taip  galima  apibūdinti medžiagą, kuria praturtinti kai kurie mūsų siūlomi įsigyti baldai. Aliuminio intarpais puoštas baldas yra idealus pasirinkimas modernaus stiliaus namams arba biurui.  Baldui sutiekia lengvumo, delegacijos.

Alksnis

Iš alksnio medienos pagaminti baldai - tvirti, puikiai tiks tiek namams, tiek kitos apskrities pastatams. Gali būti dekoruojami laku arba dažais.

Natūrali oda

Nemaža dalis sėdimų baldų yra praturtinti natūralia oda. Tai – tvirta, ilgai tarnaujanti bei puikiai atrodanti medžiaga. Odinis baldas pagyvins klasikinio ar modernaus stiliaus namus arba ofisą. Vis dėlto, įsigijus iš šios medžiagos pagamintą baldą, įsidėmėti reikėtų du dalykus: jo švarai palaikyti naudoti specialias priemones (ypač tinka specialūs purškikliai, ne tik nuvalantys, bet ir pamaitinantys odą, suteikiantys jai spindesio). Taip pat, jei tik yra galimybė, nereikėtų šių baldų statyti ten, kur jį gali pasiekti intensyvūs saulės spinduliai (spalva gali išblukti greičiau).

Strapsnio komentarai

Komentarų nėra

Jūsų komentaras

Atsiliepimai

Jūsų vardas:

Jūsų el. paštas:

Jūsų telefonas:

Klausimas:

Uždaryti

Klauskite